geodeta Oświęcim, geodeta Kęty, geodeta Brzeszczeny

ZADZWOŃ

mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

Geodeta dla osób z Andrychowa

Jesteśmy doświadczoną firmą świadczącą usługi w zakresie geodezji dla mieszkańców Andrychowa i okolic. Wykorzystujemy innowacyjne metody pomiarowo-obliczeniowe i precyzyjny sprzęt wysokiej jakości, aby realizować zadania rzetelnie i w korzystnym terminie. Dzięki doskonałemu przygotowaniu technicznemu i merytorycznemu skutecznie spełniamy indywidualne potrzeby Klientów. Nasz geodeta dla osób z Andrychowa to gwarancja precyzji wszelkich pomiarów i eksperckie wsparcie w zakresie przygotowania niezbędnej dokumentacji do celów budowlanych. Oferujemy atrakcyjne ceny i kontakt w formie zdalnej, dzięki czemu nie ma potrzeby odwiedzać naszego biura w Osieku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!
prace geodezyjne Andrychów

Precyzyjne mapy do celów projektowych i inne usługi

Istotne miejsce w naszej ofercie zajmuje opracowywanie map do celów projektowych, których przedłożenie bywa niezbędne, aby otrzymać pozwolenie na budowę. Nasze świadczenia w zakresie geodezji dla Klientów z Andrychowa umożliwiają sprawne przygotowanie potrzebnej dokumentacji bez zbędnych przestojów. Proces wykonania fizycznego pomiaru i stworzenia mapy zajmuje nam zazwyczaj kilka tygodni od momentu przyjęcia zlecenia. To bardzo atrakcyjny termin, a wiemy, jak ważną rolę w tej branży odgrywa czas. Po zakończonych pracach nasz geodeta wspomoże mieszkańców Andrychowa w zakresie inwentaryzacji powykonawczych, co pozwoli skutecznie uzyskać pozwolenie na użytkowanie obiektu.

Tyczenie - nieodłączny element prac budowlanych

Nasze usługi są niezastąpione na współczesnym placu budowy. Od lat wspieramy Klientów w rzetelnym określaniu specyficznych punktów załamania, głównie najważniejszych osi obiektu. Przeprowadzamy także tyczenie sieci podziemnych przewodów. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie określić położenie obiektu, w tym punktów wysokościowych i tzw. punktu zero. Wsparcie naszego geodety dla mieszkańców Andrychowa stanowi gwarancję prawidłowego wykonania wszelkich pomiarów i obliczeń w odpowiednim czasie. Zapewniamy także niezbędne wsparcie w zakresie podziału nieruchomości oraz określania granic pomiędzy nimi. Dzięki temu pomagamy zarówno osobom fizycznym, jak i firmom w sprawnej realizacji wszelkich przedsięwzięć.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN