mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

Marek Sporysz geodeta uprawniony

ZADZWOŃ

Działamy w 

Usługi geodezyjne w dla osób z Bielska-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym pakietem usług geodezyjnych dla mieszkańców Bielska-Białej. Przykładamy wagę do wysokiej jakości i rzetelności naszej pracy, dzięki czemu stanowimy nieocenioną pomoc w realizacji wielu prac i inwestycji. Nasze doświadczenie w geodezji i w posługiwaniu się nowoczesnymi technologiami pomiarowymi, pozwala realizować wszelkie zadania z odpowiednią precyzją i w atrakcyjnym terminie. Nasza działalność obejmuje wiele usług: od pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych, przez prace realizacyjne, aż po stworzenie dokumentacji do celów prawnych. Dzięki kompleksowości oferty, jesteśmy źródłem ogromnego wsparcia w wielu aspektach geodezji w Bielsku-Białej. Zapraszamy do kontaktu!
prace geodezyjne Bielsko-Biała

Mapy do celów projektowych

Specjalizujemy się w tworzeniu map do celów wykonawczych niezbędnych w procesie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Nasz geodeta stworzy dla Klientów z Bielska-Białej dokładną mapę, która uwzględnia zarówno teren działki, jak i jej najbliższe otoczenie. Nie zapominamy także o kwestii mediów i w razie potrzeby realizujemy pomiar większego obszaru. Nasze usługi geodezyjne są gwarancją tego, że prace budowlane rozpoczną się w wyznaczonym terminie. Realizacja mapy trwa zazwyczaj kilka tygodni od chwili złożenia zlecenia. Termin realizacji usługi wynika m.in. z o obowiązku wprowadzenia mapy do bazy danych Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Inwentaryzacja powykonawcza

Oferowane usługi geodezyjne dla Bielska-Białej obejmują także inwentaryzację powykonawczą - obowiązkową dla wszystkich obiektów objętych obowiązkiem uzyskania pozwolenia na budowę. Zaangażowanie naszych geodetów stanowi gwarancję, że cała procedura przebiegnie sprawnie, zgodnie z przepisami prawa. Pomagamy w udokumentowaniu zakończonych prac budowlanych poprzez m.in. weryfikację usytuowania obiektów zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami. Wdrażamy także zmiany w ewidencji gruntów i budynków, które są konieczne, aby uzyskać pozwolenie na użytkowanie.

Precyzyjne usługi tyczenia w Bielsku-Białej

Wykorzystując zaawansowane technologie, nasz geodeta precyzyjnie wyznacza osie budynków, ścian i nie tylko, zachowując przy tym dokładność i zgodność z planem projektowym. Tyczenie należy do działań wykonywanych na samym początku budowy, a jego celem jest wskazanie charakterystycznych punktów załamania obiektu. Dzięki użyciu precyzyjnych urządzeń pomiarowych wspieramy pozytywny przebieg realizacji danej inwestycji. Zapewniamy także dokumentację, którą należy umieścić w dzienniku budowy wraz z projektem tyczenia.

Podział działki i wsparcie w formalnościach

Oferujemy również usługi związane z podziałem działek, ustalaniem granic oraz wznowieniem znaków granicznych. Rozumiemy wyzwania związane z procesami urzędowymi, dlatego wspieramy osoby prywatne i firmy w sprawnym przejściu przez wszystkie etapy formalne. Wybierając nasze usługi geodezyjne w Bielsku-Białej, Klienci otrzymują gwarancję rzetelności, profesjonalizmu i zgodności z najwyższymi standardami branżowymi. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty, dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

 

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN