geodeta Oświęcim, geodeta Kęty, geodeta Brzeszczeny

ZADZWOŃ

mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

Geodeta dla klientów z Czechowic-Dziedzic

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie geodezji w Czechowicach-Dziedzicach i okolicach. Nasza doświadczona firma działa z pełnym zaangażowaniem, dbając o zadowolenie klienta,  dzięki  zapewnianiu solidnych podstaw dla rozpoczęcia różnorodnych projektów inwestycyjnych. Na co dzień współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami.

Sporządzanie map do celów projektowych

Każdy geodeta z naszej firmy to specjalista w tworzeniu map do celów projektowych, dzięki którym możliwe jest efektywne zagospodarowanie terenu. Precyzyjny obraz ukształtowania obszaru wraz z dokładnymi pomiarami wspiera wszystkie etapy procesu inwestycyjnego, od planowania, przez projektowanie, aż po realizację. Wiemy, że tylko perfekcyjnie opracowana mapa przez doświadczonego geodetę pomoże we właściwej ocenie rentowności projektów i minimalizacji ryzyka. Może także umożliwić idealne dostosowanie planów wykonawczych do realnych warunków terenowych

Geodeta do inwentaryzacji

Pomoc geodety w Czechowicach-Dziedzicach może być niezbędna przy przeprowadzaniu inwentaryzacji. Dostarczymy kompletną i rzetelną dokumentację, która stanie się pomocna w analizie istniejących zasobów oraz lokalizacji budynków i infrastruktury, służąc w efektywnym planowaniu przyszłych inwestycji. Inwentaryzacje świadczone w ramach geodezji pozwalają także precyzyjnie zidentyfikować aktualny stan prawny czy techniczny nieruchomości. Jednocześnie są ważnym aspektem w utrzymaniu aktualnych informacji w rejestrze gruntów.

Wytyczanie granic budynków i działek

Specjalizujemy się w profesjonalnym wytyczaniu granic budynków i działek. Zajmujemy się również precyzyjnymi pomiarami wysokościowymi, niezbędnymi przy planowaniu i realizacji obiektów budowlanych. Nasze usługi są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, ponieważ rozumiemy, że każdy projekt może mieć unikalne wymagania. Zapraszamy do kontaktu z geodetą działającym w Czechowicach-Dziedzicach!

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN