Marek Sporysz geodeta uprawniony

ZADZWOŃ

mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

Działamy w 

Geodeta dla mieszkańców Kęt

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie geodezji w Kętach. Specjalizujemy się w wytyczaniu granic budynków, pomiarach wysokościowych czy realizowaniu profesjonalnych map do celów projektowych. Działamy z precyzją i nowoczesnym podejściem, dostarczając klientom solidne fundamenty do ich planów inwestycyjnych.

prace geodezyjne Kęty

Geodeta do pomiarów wysokościowych

Przeprowadzamy precyzyjne pomiary wysokościowe, niezbędne przy planowaniu i realizacji różnych obiektów budowlanych. Nasze fachowe usługi pozwalają inwestorom uzyskać pełny obraz ukształtowania terenu, co umożliwia dokładne dostosowanie projektów do warunków topograficznych. Nasz wykwalifikowany geodeta działający w Kętach wykona pomiary przy użyciu nowoczesnych technologii, aby realizacja inwestycji przebiegała efektywnie i zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa

Inwentaryzacje geodezyjne

W zakresie geodezji wykonujemy inwentaryzacje niezbędne do właściwego identyfikowania stanów prawnych nieruchomości. Dostarczamy klientom dane potrzebne w uaktualnienia informacji w rejestrze gruntów czy do zaplanowania prac modernizacyjnych i remontów obiektów. Uskuteczniamy także planowanie przestrzenne i zagospodarowywanie terenu. Świadcząc fachowe usługi z zakresu geodezji w Kętach chcemy wspierać klientów w podejmowaniu właściwych decyzji związanych z realizacją projektu, a także bezpiecznym zarządzaniem czy inwestowaniem w nieruchomości.

Geodeta do map projektowych

Pomoc geodety działającego w Kętach obejmuje stworzenie kompleksowej mapy do celów projektowych. Opracowując dokumentację zgodną z najwyższymi standardami branżowymi, kładziemy nacisk, aby była czytelna i łatwa do zrozumienia dla specjalistów korzystających z niej w trakcie procesu projektowego. Wiemy, że jasna prezentacja informacji ułatwia analizę terenu i podejmowanie decyzji projektowych.

W ramach świadczonej geodezji w Kętach często wykonujemy tyczenie budynków i działek. Dbamy o terminową realizację powierzonych nam zadań, zapewniając fachowe doradztwo. Nasz geodeta odpowie na wszystkie pytania - zapraszamy!

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN