geodeta Oświęcim, geodeta Kęty, geodeta Brzeszczeny

ZADZWOŃ

mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

Geodeta dla osób z Kóz

Oferujemy pomoc doświadczonego geodety w Kozach i okolicach, który zapewnia kompleksowe usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Wykonamy precyzyjne i pełnowymiarowe pomiary terenowe i inwentaryzacje. Wytyczymy również granice działek i stworzymy mapy do celów projektowych.  Dzięki naszemu zaangażowaniu gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.
prace geodezyjne kozy

Fachowe pomiary wysokościowe

Pomoc wykwalifikowanego geodety w Kozach uskuteczni realizację przedsięwzięć. Dlatego nasza atrakcyjna oferta obejmuje wykonanie pomiarów wysokościowych przy zastosowaniu  najnowszego i precyzyjnego sprzętu. Zadbamy o terminową i sprawną realizację zleceń. Geodeta działający w Kozach wykona wszystkie usługi zgodnie z najwyższymi z normami branżowymi. Dostarczymy dane i pomiary do określania granic działek, kształtowania planów zagospodarowania przestrzennego czy monitorowania zmian terenowych.

Kompleksowe mapy do celów projektowych

Mapy do celów projektowych są niezbędne w procesie planowania, projektowania i realizacji różnych inwestycji. Nasz geodeta działający w Kozach zadba o wykonanie precyzyjnych pomiarów terenowych obejmujących niuanse topograficzne. Starannie opracowana przez nas mapa będzie stanowić solidną podstawą dla planowania infrastruktury, trasowania dróg, rozmieszczenia budynków czy lokalizacji sieci komunalnych. Nasz geodeta działający w Kozach zapewnia również fachową pomoc przy inwentaryzacji

Inwentaryzacje geodezyjne i wytyczanie budynków

Wytyczanie granic budynków często wiąże się z przeprowadzeniem fachowej inwentaryzacji geodezyjnej, skupiającej się na aspektach prawnych nieruchomości. Na tym obszarze dostarczamy klientom danych niezbędnych do podejmowania decyzji związanych z modernizacją, remontem czy rozbudową obiektu. Ponadto nasz geodeta w Kozach na co dzień wykonuje inwentaryzacje w celu uaktualnienia danych obecnych rejestrze gruntów.

Jako firma zdobyliśmy renomę wśród projektantów i deweloperów w zakresie zapewnienia kompleksowego wsparcia geodezyjnego. Cieszymy się, że uczestnicząc na każdym etapie procesu inwestycyjnego, wspomagamy rozwój projektów budowlanych. Zapraszamy!
 

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN