geodeta Oświęcim, geodeta Kęty, geodeta Brzeszczeny

ZADZWOŃ

mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

Usługi geodezyjne - Oświęcim

Oferujemy pomoc doświadczonego geodety w Oświęcimiu i okolicach, który zapewnia kompleksowe usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Wykonamy precyzyjne i pełnowymiarowe pomiary terenowe i inwentaryzacje. Wytyczymy również granice działek i stworzymy mapy do celów projektowych.  Dzięki naszemu zaangażowaniu gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.
prace geodezyjne Oświęcim

Geodeta do zadań inwentaryzacyjnych

Fachowa pomoc geodety w Oświęcimiu może być niezbędna w zakresie przeprowadzania inwentaryzacji. Opracowujemy dokumentację, dostarczając pełne informacje o zagospodarowaniu działek, usytuowaniu obiektów budowlanych, uzbrojenia terenu itp. Przeprowadzamy inwentaryzacje geodezyjne umożliwiające uzyskanie pozwolenia na użytkowanie budynku w Oświęcimiu. Geodeta stanie się profesjonalnym doradcą, wspierającym klientów w podejmowaniu słusznych decyzji i uskutecznianiu działań inwestycyjnych.

Mapy do celów projektowych

Nasze usługi geodezyjne obejmują tworzenie kompleksowych map do celów projektowych. Dokumenty są precyzyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu wspierają efektywne i zgodne z aktualnymi przepisami realizacje inwestycyjne. Nasz wykwalifikowany geodeta działający w Oświęcimiu dostarczy w tym celu klarowny obraz terenu, pozwalający na optymalne rozmieszczenie budynków, dróg, parkingów i sieci infrastrukturalnych. Wiemy, że precyzja w geodezji ma kluczowe znaczenie. Dzięki naszej staranności w obrazowaniu zróżnicowań warunków terenowych dostarczamy szczegóły pozwalające lepiej identyfikować potencjalne problemy lub korzyści inwestycyjne. 

Usługi geodezyjne w Oświęcimiu oferujemy w konkurencyjnych cenach, zapewniając ich terminowe wykonanie. Zapraszamy do współpracy!
 

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN