geodeta Oświęcim, geodeta Kęty, geodeta Brzeszczeny

ZADZWOŃ

mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

Geodezja dla osób z Zatora

Świadczymy pełnowymiarowe usługi w dziedzinie geodezji w Zatorze i okolicach, aby realnie wspierać procesy decyzyjne, minimalizując ryzyko błędów czy konfliktów podczas realizacji projektów. Usługi obejmują wytyczenie granic budynku, pomiary wysokościowe czy inwentaryzacje. W dziedzinie geodezji dostarczamy inżynierom, projektantom czy inwestorom kompleksowe dane będące solidną podstawę do podejmowania decyzji inwestycyjnych.
prace geodezyjne zator

Geodeta do wytyczenia budynku w Zatorze

W zakresie geodezji wykonujemy wytyczenie granic budynku w Zatorze, które pozwala na realizowanie planów inwestycyjnych zgodnie z aktualnymi przepisami. Działamy precyzyjnie, świadcząc fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Wytyczenie granic budynku wymaga od geodety precyzji oraz użycia zaawansowanego sprzętu pomiarowego. Dlatego w naszej codziennej pracy korzystamy wyłącznie z nowoczesnych technologii, dzięki którym otrzymujemy szczegółowe pomiary terenowe wraz z uwzględnieniem ukształtowania terenu i istniejącej infrastruktury.

Pomiary wysokościowe i mapy projektowe

Geodezja uskutecznia projektowanie i realizację inwestycji. W jej zakresie przeprowadzamy profesjonalne pomiary wysokościowe, jak również tworzymy kompleksowe mapy projektowe do efektywnego oraz zrównoważonego wykorzystania przestrzeni. Nasz geodeta działający w Zatorze uwzględnia w opracowywanej dokumentacji istotne detale terenowe, pomagające dostosować projekt do specyfiki otoczenia. Realizujemy również inwentaryzacje geodezyjne służące gromadzeniu kompleksowych, dokładnych i rzetelnych informacji o stanie prawnym nieruchomości.

W ramach geodezji podejmujemy się szeregu innych prac - zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Stawiamy na skuteczną komunikację z klientem, terminową realizację powierzonych nam prac i transparentność w dostarczaniu informacji. Zapraszamy!
 

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN