mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

geodeta Oświęcim, geodeta Kęty, geodeta Brzeszczeny

ZADZWOŃ

GEODETA DLA MIESZKAŃCÓW BIERUNIA i OKOLIC

Świadczymy usługi geodezyjne i kartograficzne będące gwarancją wysokiej jakości i sprawnej realizacji każdego zlecenia. Uprawniony geodeta oferuje mieszkańcom Bierunia bogaty pakiet usług w dziedzinie pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych, prac realizacyjnych i przygotowywania dokumentacji do celów prawnych. Na co dzień towarzyszą nam nowoczesne metody pomiarowo-obliczeniowe, które umożliwiają dokładną realizację wszystkich zadań w wyznaczonym terminie. Używamy profesjonalnego sprzętu spełniającego najwyższe standardy w branży m.in. jednoosobowego tachimetru robotycznego FOCUS 35. Nasze usługi geodety dla osób z Bierunia to także konkurencyjne ceny i zdalny kontakt, bez potrzeby składania odwiedzin w naszej siedzibie. Zapraszamy!
prace geodezyjne bieruń

Mapa do celów projektowych

Geodeta wykona Klientom z Bierunia mapę do celów projektowych, stanowiącą nieodłączny element skutecznej realizacji prac budowlanych. Oferowane usługi są gwarancją uzyskania pozwolenia na budowę obiektu w sposób profesjonalny i w atrakcyjnym terminie. Nasz geodeta na podstawie mapy zasadniczej stworzy dla Klienta starannie zaktualizowaną mapę do celów projektowych, obejmującą teren działki i jej najbliższe otoczenie. Zakres aktualizacji mapy zasadniczej konsultujemy z projektantem, aby jak najlepiej przygotować dokumentację dla Klienta. W przypadku konieczności doprowadzenia mediów do przyszłego obiektu, zrealizuje także pomiar większego obszaru. Dzięki temu przygotowana przez nasz zespół dokumentacja to gwarancja solidnego wykonania zgodnego z obowiązującymi przepisami.

Inwentaryzacja powykonawcza

Innym ważnym warunkiem do spełnienia podczas realizacji wielu inwestycji pozostaje inwentaryzacja powykonawcza. Wykonuje się ją po zakończeniu prac budowlanych, a w przypadku uzbrojenia podziemnego niezbędne jest przeprowadzenie jej jeszcze przed zakopaniem. Nasz geodeta w Bieruniu stworzy szczegółową mapę z inwentaryzacji powykonawczej, pomagając w ten sposób w uzyskaniu potrzebnej zgody na użytkowanie obiektu. Zrealizuje także niezbędne pomiary pod wyłączenie gruntu i obliczy powierzchnię zabudowy. W ten sposób skutecznie pomagamy Klientom w doprowadzaniu projektów do końca.

Tyczenie

Nasz geodeta oferuje mieszkańcom Bierunia usługi z zakresu tyczenia, które należą do codzienności prac budowlanych. Dotyczy ono zarówno obiektów wymagających pozwolenia na budowę, jak i obszarów doprowadzających media. Geodeta za pomocą innowacyjnych urządzeń wyznaczy najważniejsze osi budynku, ścian i innych istotnych punktów. Dokładnie określi położenie realizowanego projektu wobec innych budynków znajdujących się w pobliżu. Nasze usługi obejmują także wyznaczenie punktów wysokościowych względem poziomu posadowienia, najczęściej poziomu zero. Warto już na samym początku prac zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, a nasza firma jest na tym polu doskonałym wyborem.

 

Podział działki i inne usługi geodezyjne dla mieszkańców Bierunia

W zakres naszej oferty wchodzi także podział działki. Profesjonalny geodeta wykona mieszkańcom Bierunia wyodrębnienie obszaru powierzchni ziemskiej tak, aby mogła ona stanowić niezależną nieruchomość gruntową. Zajmujemy się także ustalaniem przebiegu granic działek ewidencyjnych oraz wznowieniem znaków granicznych np. w przypadku, gdy zostały zniszczone. Rozumiemy, że droga przez instytucje i urzędy w celu uzyskania potrzebnych zezwoleń bywa bardzo trudna. Dlatego wspieramy naszych Klientów w sprawnym spełnieniu wszelkich formalności. Dzięki temu nasze usługi geodezyjne i kartograficzne są gwarancją rzetelności i są zgodne z najwyższymi standardami branżowymi.

 

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN