geodeta Oświęcim, geodeta Kęty, geodeta Brzeszczeny

ZADZWOŃ

mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

Usługi geodezyjne w Wadowicach

Świadczymy profesjonalne usługi geodezyjne dla Klientów z Wadowic i okolic, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik pomiarowych, są gwarancją sprawnej realizacji. Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, aby wykonywać wszelkie projekty w sposób dokładny i rzetelny. Wieloletnie doświadczenie geodezyjne w połączeniu z kompleksowością świadczonych usług czynią z naszej firmy sprawdzonego i wiarygodnego partnera w różnych wyzwaniach. Koncentrujemy się głównie na wykonywaniu pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych, pracach realizacyjnych, a także wsparciu w przygotowaniu dokumentacji. Konkurencyjne ceny i atrakcyjne terminy sprawiają, że z powodzeniem realizujemy wiele zadań w Wadowicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

prace geodezyjne wadowice

Precyzyjne pomiary i obliczenia

Wykwalifikowany geodeta jest niezbędny, aby uzyskać precyzyjne pomiary umożliwiające rozpoczęcie wielu prac budowlanych. Zajmujemy się tworzeniem map do celów projektowych, które są istotnym elementem dokumentacji geodezyjnej różnych inwestycji. Wyznaczenie terenu działki i obszarów przygranicznych z uwzględnieniem wszelkich mediów to ważny krok, aby móc starać się o pozwolenie na budowę obiektu. W zakresie usług geodezyjnych dla osób z Wadowic wykonujemy także zadania dotyczące inwentaryzacji powykonawczej. Zaliczamy tutaj także niezbędne pomiary wybudowanych obiektów budowlanych, obliczenie powierzchni zabudowy oraz aktualizację użytków gruntowych na działce.

Tyczenie i podział nieruchomości przez geodetę

Wiemy, jak bardzo potrzebną usługą podczas budowy jest profesjonalne tyczenie głównych punktów załamania obiektu. Zajmujemy się wyznaczeniem najważniejszych osi na obszarze budowy, w tym sieci uzbrojenia podziemnego, na którą składają się media: prąd, woda, gaz, kanalizacja i teletechnika. Skutecznie wykrywamy także już istniejące instalacje. Dzięki temu efektywnie wytyczamy położenie budynku względem sąsiadujących z nim punktów, które założono w projekcie inwestycji. Nasza oferta wadowickiej geodezji obejmuje także profesjonalny podział działek oraz wytyczanie granic pomiędzy nimi poprzez nanoszenie odpowiednich punktów oraz wznawianie ich, jeśli uległy zniszczeniu.

Dokumentacja do celów prawnych

Nasze usługi geodezyjne dla mieszkańców Wadowic uwzględniają także przygotowanie szczegółowej dokumentacji do celów prawnych sankcjonującej wszelkie działania i pozwalającej ubiegać się o niezbędne zezwolenia. Zajmujemy się m.in. ewidencjonowaniem zmian na potrzeby ksiąg wieczystych, wsparciem prawnym nieruchomości oraz dostarczaniem projektów do ewidencji gruntów. Dzięki temu aktywnie wspieramy osoby prywatne, firmy oraz przedsiębiorców w realizacji inwestycji i prac budowlanych gwarantując, że wszelkie formalności zostaną zrealizowane sprawnie i rzetelnie.

 

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN