geodeta Oświęcim, geodeta Kęty, geodeta Brzeszczeny

ZADZWOŃ

mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

Geodezja dla klientów w Osieku

Jesteśmy doświadczoną firmą geodezyjną działającą w Osieku i okolicach, oferującą pomiary terenowe, tworzenie map do celów projektowych i inwentaryzacje powykonawcze. Specjalizujemy się również w podziale działek czy wytyczaniu granic działek i budynków. Dzięki naszym pełnowymiarowym działaniom pomagamy w realizacji projektów o różnym stopniu skomplikowania.

Podział działki w Osieku

Nasze usługi w zakresie geodezji obejmują podział działki w Osieku. Działamy terminowo i według najwyższych standardów branżowych. Wiemy, że właściwy podział działki wymaga nie tylko fachowej wiedzy teoretycznej, ale też praktycznych umiejętności w terenie. Dlatego współpracujemy ze specjalistami z różnych branż, a operujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym, dostarczając precyzyjne dane. Dzięki naszym starannym działaniom, a także świadomości lokalnej specyfiki terenu, bez problemu radzimy sobie z nawet z najtrudniejszym podziałem działki w Osieku.

Mapy do celów projektowych

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych map do celów projektowych, które wykonujemy z użyciem zaawansowanego oprogramowania kartograficznego. Dokumenty opracowujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem - bez względu na skalę i złożoność projektu. Wiemy, że właściwie opracowana mapa jest najważniejszym narzędziem do przemyślanego planowania inwestycji. Zawsze więc pracujemy nad estetyką dokumentów, jednocześnie nie rezygnując z ich wysokiej merytorycznej wartości.
 

Zapewniamy naszym klientom dostęp do fachowego doradztwa geodezyjnego, aby pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji. Zapraszamy do współpracy!

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN