Marek Sporysz geodeta uprawniony

ZADZWOŃ

mgr inż. Marek Sporysz
Geodeta uprawniony Marek Sporysz

Szukasz geodety? Dobrze trafiłeś! →

KONTAKT

Działamy w 

Geodeta dla mieszkańców Brzeszcz

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie geodezji dla osób z Brzeszcz, realizując je z pomocą nowoczesnych sprzętów pomiarowych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, stawiamy na precyzję, terminowość i pełne zrozumienie potrzeb naszych klientów. Staramy się zapewnić solidne fundamenty dla planów inwestycyjnych oraz rozwojowych.
prace geodezyjne Brzeszcz

Działamy sprawnie i kompleksow

Nasze usługi obejmują wytyczenie granic budynku w Brzeszczach oraz wykonanie pomiarów wysokościowych dających dokładny obraz ukształtowania terenu. Przeprowadzamy również inwentaryzacje geodezyjne, terminowo dostarczając niezbędne informacje o stanie prawnym nieruchomości. Geodeta stworzy także dokumentację potrzebną przy sprzedaży, dziedziczeniu, modernizacji czy sporządzaniu aktów notarialnych. Na co dzień zajmujemy się również tworzeniem map do celów projektowych. W dziedzinie geodezji dostarczamy tym samym kompleksowe dane niezbędne dla architektów, inżynierów i inwestorów podczas planowania różnorodnych przedsięwzięć budowlanych

Wytyczenie granic budynku i działki

Świadczymy wytyczenie granic budynku w Brzeszczach, które będzie stanowić podstawę do rozpoczęcia procesu budowlanego. Wykonane przez nas pomiary są wykorzystywane do optymalnego rozmieszczenia obiektów na działce, uwzględniającego aspekty funkcjonalne i estetycznych. Chętnie dzielimy się z inwestorami naszym doświadczeniem, które zdobyliśmy poprzez kompleksową pomoc w realizacji zaawansowanych projektów. W ramach geodezji obejmowała ona tworzenie map rozbudowanej infrastruktury technicznej.

Pełnowymiarowe usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Zapewniamy przejrzyste warunki umów, terminowość i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z doświadczonym geodetą!

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Geodeta  Marek Sporysz
Usługi geodezyjne

Copyright 2020 GEOPLAN